Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
Zdieľať príspevok:

Obezita začína robiť problémy nielen v zahraničí, ale aj u nás na Slovensku. Štatistiky jasne hovoria, že obezita sa stáva jednou z najnebezpečnejších civilizačných chorôb na svete a čo je horšie, čoraz častejšie ohrozuje aj deti.

 

Ak aj vy máte pocit, že vaše stravovacie návyky sú príčinou vašej obezity, skúste sa zamerať na zmenu a urobte pre svoje zdravie všetko, aby kilogramy nepribúdali, ale ubúdali. Ako na to? Toto sú účinné spôsoby, ako sa zbaviť nadbytočných kíl a dostať sa na požadovanú váhu.

Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
Zdieľať príspevok:

Valentín a MDŽ máme síce za sebou. To však neznamená, že svoju partnerku nemôžete obdarovať aj mimo týchto dvoch dní. Prejavovať si lásku môžete neustále, ale ak má vaša partnerka narodeniny alebo meniny, kúpe darčekov sa nevyhnete.

 

Ak ale neviete, aké darčeky vybrať pre svoju milovanú, pár zaujímavých tipov na darčeky vám ponúkneme.

Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
Zdieľať príspevok:

Jar je pomaly za dverami a už aj vo väčšine kvetinárstiev máte možnosť vidieť jarnú výzdobu. Doneste si jar aj k vám domov, konkrétne do obývačky.

V nasledujúcich riadkoch vám poradíme páš šikovných trikov, ako zatraktívniť obývaciu izbu teraz na jar!

Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
Zdieľať príspevok:

Podnikanie má mnoho pozitívnych stránok. Ľudia, ktorí prejavili záujem o podnikanie, však nevidia viaceré tienisté stránky, ktoré podnikateľské prostredie prináša.

 

Ak ale plánujete rozbehnúť niečo vlastné, skôr, ako začnete, mali by ste si prečítať zopár praktických rád pre začínajúcich podnikateľov, ktorí ešte nikdy nemali skúsenosti s podnikaním.

Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
Zdieľať príspevok:

Rekonštrukcie nehnuteľností patria k finančne náročným investíciam a práve preto by sme mali dôkladne zvážiť viaceré veci od výberu firmy až po výber materiálu potrebného na rekonštrukciu. Ak vás v blízkej dobe čaká rekonštrukcia bytu, povieme si, na čo by ste sa mali vopred pripraviť.

Strana 1 z 6