Avatar

On Air

Pesničky, ktoré máme radi

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Vyskúšajte jazykový pobyt a zdokonaľte sa v cudzom jazyku
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Vyskúšajte jazykový pobyt a zdokonaľte sa v cudzom jazyku

autor: Uverejnené december 12, 2018
Zdieľať príspevok:

Každý druhý zamestnávateľ, ktorý hľadá nových zamestnancov, vyžaduje okrem praxe v danom odbore aj skúsenosti s cudzím jazykom. Ten, kto dnes ovláda minimálne dva svetové jazyky, má otvorené brány do tých najlepších firiem na tie najlepšie platené miesta.

 

Vyskúšajte jazykový pobyt a zdokonaľte sa v cudzom jazyku. Ak neovládate ani jeden jazyk plynule, na jazykových pobytoch máte možnosť zdokonaliť sa. Jazykové pobyty nie sú vhodné len pre dospelých.

 

 

Pobyty cez prázdniny

 

Jazykové pobyty pre mládež nebývajú organizované počas školského roka, takže sa nemusíte obávať, že by vaši potomkovia museli po návrate z pobytu dobiehať školské učivo. Tieto pobyty sú radené medzi prázdninové pobyty pre mládež a rodičov finančne až tak veľmi nezaťažia.

Vyberajte si takú jazykovú agentúru, ktorá má v ponuke lacnejšie jazykové pobyty pre mládež. Vaše dieťa zažije neopakovateľné prázdniny, počas ktorých zažije aj zábavu, aj sa zdokonalí v cudzom jazyku. Výhodou takýchto pobytov je aj fakt, že v danom prostredí sa cudzí jazyk naučíme najlepšie. Sme nútení hovoriť cudzím jazykom v danej krajine.

 

Štúdium v zahraničí

 

Pre niektoré matky nepredstaviteľné, no stačí sa na to pozrieť z inej stránky. Viete, ako týmto pomôžete svojmu dieťaťu? Vďaka štúdiu v zahraničí sa naučí plynule hovoriť a písať v cudzom jazyku. Cudzí jazyk nebude brať ako cudzí a v budúcnosti mu to uľahčí hľadanie dobrého pracovného miesta. Stredoškolské štúdium v zahraničí je úžasná životná skúsenosť. Dieťa spozná nových ľudí; získa zaujímavé kontakty, ktoré možno v budúcnosti bude potrebovať; spozná úplne novú kultúru a umenie. Jazykové agentúry poskytujú rôzne stredoškolské programy – mesačné, na jeden semester, na jeden trimester a na celý akademický rok.

 

Lepšia budúcnosť

 

Či sa rozhodnete ísť na jazykový pobyt vy, alebo ho zaplatíte svojim deťom, verte, že jazykové pobyty ponúkajú len samé pozitíva. Zabezpečíte si lepšiu budúcnosť. Deťom sa budú ľahšie písať rozsiahle seminárne práce, vy môžete vďaka jazykom postúpiť na vyššiu pozíciu.

 

Vyhľadajte si dobrú skúsenú jazykovú agentúru, ktorá zabezpečuje jazykové pobyty nielen pre mládež, ale aj pre dospelých. Následne si rezervujte termín, ktorý vám bude vyhovovať.

 
Čítať 272 krát

5 komentáre

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.