Avatar

On Air

Ranná kávička

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Nájsť dobrého partnera si dokážete aj na dôveryhodnej internetovej zoznamke
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Nájsť dobrého partnera si dokážete aj na dôveryhodnej internetovej zoznamke

autor: Uverejnené december 12, 2018
Zdieľať príspevok:

Nikdy vopred nevieme, kde stretneme svoju životnú lásku. Môže to byť na koncerte obľúbenej kapely, môže to byť v divadle, môže to byť na diskotéke, alebo nás s našou životnou láskou zoznámi spoločný známy. Keď sa nám ale nedarí nájsť si životného partnera, sme ochotní vyskúšať naozaj hocičo, len aby sa nám podarilo stretnúť spriaznenú dušu. V súčasnej dobe internetu, kedy väčšina slobodných ľudí trávi čas práve tam, môžete vyskúšať chatovanie na dôveryhodnej internetovej zoznamke.

 

 

Iný spôsob zoznámenia

 

Niekomu takýto spôsob nevyhovuje, iný ho zase vyhľadáva. Záleží predovšetkým na vás, či sa rozhodnete pre takýto spôsob zoznamovania. Zoznámenie na internete je úplne iné ako zoznámenie sa osobne. Vy sami si určíte, kedy si dohodnete stretnutie, kedy sa prvýkrát uvidíte. Keď sa vám komunikácia s danou osobou nebude páčiť, jednoducho a v rámci slušnosti ukončíte konverzáciu. Nebudete musieť absolvovať nepríjemné stretnutie s osobou, v ktorej spoločnosti sa necítite dobre.

 

Tematické zoznamky

 

Aby sa vám ale podarilo nájsť si spriaznenú dušu, potrebujete si z ponuky zoznamiek vybrať jednu konkrétnu tematickú zoznamku. Medzi najznámejšie tematické zoznamky patria tieto: kresťanská, erotická, zoznamka pre seniorov, zoznamka pre osamelých rodičov, zoznamka pre bacuľky a mackov. Do ktorej by ste sa registrovali práve vy? Ak hľadáte niekoho kresťansky založeného, vyberajte si kresťanskú. Ak ste obéznejšia/obéznejší, registrujte sa do zoznamky pre bacuľky a mackov.

 

Keď si budete písať na tematickej zoznamke, myslíte si, že bude záležať na tom, čo máte momentálne oblečené? Pri osobnom stretnutí si bude muž všímať aj to, akú dámsku bundu ste si obliekli. Pri písaní cez internet môžete byť oblečená aj vo vyťahanom tričku.

 

Zoznamky, kde sa registrujú ľudia z konkrétnych miest

 

Tým, ktorí nemajú špeciálne požiadavky na partnera, odporúčame zoznamky, do ktorých sa registrujú ľudia z konkrétnych miest a hľadajú partnera v meste, kde aj oni sami žijú.

Ak pochádzate zo Žiliny, nájdite si dobrú zoznamku Žilina, do ktorej sa následne zaregistrujte. Budete mať istotu, že sa nezoznámite s nikým z Košíc, Banskej Bystrice, Bratislavy, ale stretnete tam len ľudí zo Žiliny a jej blízkeho okolia.

 

Dobrého životného partnera/ partnerku môžete stretnúť kdekoľvek. Môžete sa s ním/ ňou spoznať aj cez tematickú zoznamku, ktorú si sami vyberiete.

Vyskúšajte tento spôsob zoznamovania a uvidíte, že sa vám to zapáči.

 
Čítať 177 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.