Avatar

On Air

Ranná kávička

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Darčeky, ktoré si želáme na Vianoce každý rok
Hodnotiť článok
(2 hlasov)
kategória: lifestyle

Darčeky, ktoré si želáme na Vianoce každý rok

autor: Uverejnené december 09, 2018
Zdieľať príspevok:

Vianočné sviatky sú najkrajšími sviatkami v roku. Onedlho sú tu a určite už aj vo vašej domácnosti cítiť vôňu Vianoc. Ak sa aj teraz zaoberáte otázkou vianočných darčekov pre svojich blízkych a hľadáte zaujímavé inšpirácie, máme pre vás prehľad darčekov, ktoré si väčšina z nás každý rok praje.

 

Ženy

Čo si prajú ženy? Ich partneri ich vedia potešia pekným šperkom z luxusných klenotníctiev, novým luxusným spodným prádlom obľúbenej svetovej značky, ale aj novou dámskou kabelkou, ktorú si chceli kúpiť už dlhšie, ale vždy bolo niečo prednejšie.Potešiť ich môžete aj novým domácim spotrebičom, wellness pobytom v kúpeľoch, ale aj poukážkou na kozmetiku.

 

 

Muži

 

Páni nepožadujú nič také, čo by im ležalo v skrini a počas roka by to nevyužívali. Najčastejšie si prajú nové pyžamo, pánske tričká s krátkymi/ dlhými rukávmi, ale aj jednofarebné SLIM košele, ktoré využijú najmä do práce. Ocenia aj nové videohry, nový smartfón, ale aj dobrý gramofón, či luxusný kávovar. Potešiť ich môžete aj vstupenkami na obľúbené športové zápasy a vinárov zase parádnou vinotékou.

 

Deti

 

Tých najmladších potešíte hračkami z hračkárstiev, spoločenskými hrami, novým oblečením, novým smartfónom, počítačom, tabletom, videohrami a počítačovými hrami.

Čo sa týka hračiek, vyhnite sa nezdravým plastovým a vyberajte skôr interaktívne a edukatívne drevené hračky, ktoré vydržia aj pre mladších potomkov.

Pri deťoch platí dôležité pravidlo. Nakupujte menej nekvalitných vecí a kúpte pár kvalitných.

Nezabúdajte ale, že Vianoce nie sú o darčekoch. Sú o stretávaní sa s príbuznými, o básniach o láske, o chvíľke, kedy zabudnete na zhon a prácu a budete sa venovať len tým najbližším.

 

Užite si krásne vianočné sviatky v pokoji a pri výbere darčekov sa inšpirujte našimi nápadmi. Dúfame, že vám naše tipy pomohli nájsť dobré darčeky pre vašich milovaných.

 
Čítať 226 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.