Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Internetové tematické zoznamky ako ideálne miesto na zoznámenie sa
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Internetové tematické zoznamky ako ideálne miesto na zoznámenie sa

autor: Uverejnené august 16, 2019
Zdieľať príspevok:

Nájsť si v súčasnej dobe dobrého partnera, či partnerku je umenie. Žijeme v uponáhľanej dobe, kedy sú kariéra a úspech v popredí a partnerské vzťahy naopak v úzadí. Ak nemáte partnera/ partnerku a chceli by ste si ho/ju nájsť, vyskúšajte internetové tematické zoznamky.

Prečo tematické zoznamky?

 

Pretože takto si skôr nájdete niekoho, kto spĺňa vaše požiadavky a bude zdieľať rovnaké hodnoty ako vy. Medzi tematické zoznamky radíme kresťanskú zoznamku, zoznamku pre rozvedených, zoznamku pre seniorov, zoznamku pre pohodových ľudí, zoznamku pre bacuľky a mackov a množstvo ďalších. Vy si len vyberiete tú, do ktorej najviac spadáte a v ktorej by ste si chceli nájsť svoju spriaznenú dušu. Nájdite si vhodnú tematickú zoznamku a zvýšte šancu nájsť si niekoho, o kom si poviete, že je pre vás ako stvorený.

 

Flirt zoznamky pre zaneprázdnených

 

Ak vám ale nejde o trvalé vzťahy, ale sex vám chýba, pre vás sú vhodné online flirt zoznamky. Online flirt zoznamka je zoznamka, kde stretnete výlučne len takých ľudí, ktorým nejde o trvalé vzťahy. Nikdy tam nestretnete nikoho, komu by šlo o vážny vzťah.

Flirt zoznamky sú hlavne pre zaneprázdnených, ktorým chýba sex, no zároveň nemajú čas sa viazať a majú celkom iné plány do budúcnosti ako riešiť partnerský vzťah. Ak k týmto ľuďom patríte, vyskúšajte online flirt zoznamku.

 

Pripravte sa na prvé stretnutie

 

Zoznámenie cez internet na internetovej zoznamke je výhodné najmä pre tých, ktorí sa hanbia. Takto sa vyhnete stresom z prvého rande a rande si dohodnete kedy budete chcieť a hlavne kedy sa na to budete cítiť. Nikam sa nemusíte ponáhľať. Ak to osoba, s ktorou si budete písať nepochopí, zjavne to nebude tá pravá pre vás.

Keď sa ale dohodnete na stretnutí, pripravte sa dôkladne. Vyberte vhodné miesto a tí, ktorí si dohodli stretnutie na flirt zoznamke, nezabudnite na erotické pomôcky, vrátane tabletiek Viagry.

 

Internetové zoznamky sú v súčasnosti veľmi populárne. Veď aby nie, keď mnohým nezadaným pomohli nájsť si známosť.

Čítať 135 krát

1 komentár

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.