Avatar

On Air

Ranná kávička

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Tieto dôležité veci by vám nemali chýbať vo vašej kuchyni
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Tieto dôležité veci by vám nemali chýbať vo vašej kuchyni

autor: Uverejnené jún 17, 2019
Zdieľať príspevok:

Napriek tomu, že mnohé rodiny sa stravujú mimo domova, kuchyňa je miesto, kde sa stretnú so všetkými rodinnými príslušníkmi a vychutnajú si domáce maškrty, ktoré sa tým kupovaným nikdy nevyrovnajú. Čo by ale každej správnej gazdinke nemalo chýbať v kuchyni?

Sklenené misky s uzatvárateľným vekom

 

Okrem hrncov, v ktorých pripravujú chutné jedlá, by mali mať doma sklenené misky s uzatvárateľným dobre tesniacim vekom. Práve v týchto nádobách by mali uskladňovať uvarené jedlá. Väčšina z nás skladuje uvarené jedlá v hrncoch, čo nie je zlé, avšak hrnce zaberajú príliš veľa miesta. Z tohto dôvodu sa odporúčajú tieto misky, ktoré je možné kúpiť v rôznych veľkostiach.

Odporúčame vám používať ich aj ako obedáry. Predsa len keď máte jedlo v skle, váš zdravotný stav nie je ohrozený ako v prípade, že si jedlo budete nosievať v plastových miskách.

Tieto misky vám odporúčame umiestňovať k hrncom. Ak ste si dali vyrobiť novú kuchyňu na mieru, nemusíte sa báť nedostatku úložného priestoru.

 

Kvalitné prestieranie

 

V prípade, že vám klasické stoly nestačia a potrebujete viac miesta na stolovanie, uprednostňujte rozkladacie jedálenské stoly. Pri výbere kvalitného jedálenského stola zohľadňujte predovšetkým kvalitu dosky a pevnosť stolových nožičiek.

 

Súčasťou kuchyne a jedálenských stolov by malo byť aj kvalitné prestieranie. Ak preferujete rustikálny štýl a vintage, odporúčame vám vyberať kvalitné drevené prestieranie. Dokonale sa hodí aj do moderných interiérov.

 

Najkrajšie a najkvalitnejšie prestieranie nájdete v ponuke bavlnených prestieraní na stôl. Keď ich zladíte s modernými behúňmi na stole, váš jedálenský stôl bude krajší, modernejší.

 

Presné kuchynské váhy

 

Aj keď mnohé ženy uprednostňujú hrnčekové recepty, kvalitná kuchynská váha nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Predaj nových váh môžete zaznamenať aj na internete.

Ak si chcete kúpiť kvalitnú kuchynskú váhu, vyberajte si výhradne od slovenských dodávateľov kvalitných váh.

Čítať 43 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.