Avatar

On Air

Pesničky, ktoré máme radi

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Super triky, ako zatraktívniť obývaciu izbu teraz na jar
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Super triky, ako zatraktívniť obývaciu izbu teraz na jar

autor: Uverejnené marec 11, 2019
Zdieľať príspevok:

Jar je pomaly za dverami a už aj vo väčšine kvetinárstiev máte možnosť vidieť jarnú výzdobu. Doneste si jar aj k vám domov, konkrétne do obývačky.

V nasledujúcich riadkoch vám poradíme páš šikovných trikov, ako zatraktívniť obývaciu izbu teraz na jar!

Obklopte sa živými kvetmi

 

Narcisy, tulipány, prvosienky – obklopte sa jarnými kvetmi aj v obývačke. Umiestnite ich do vázy a nezabudnite im pravidelne vymieňať vodu, aby vám kvety vydržali čo najdlhšie čerstvé. Najkrajšie sú tulipány, ktoré ženy milujú a príjemne rozžiaria akýkoľvek tmavý kút v miestnosti.

Živé kvety však potrebujú čo najviac svetla, preto vám ich odporúčame umiestňovať na vyvýšené police, poprípade na interiérové parapety. Kvety, ktoré nemajú rady príliš veľa svetla, umiestňujte na tienistejšie miesta, poprípade si pomôžte modernými žalúziami, ktoré vám pomôžu regulovať slnečné lúče prechádzajúce do interiéru.

 

Vymeňte dekoračné vankúše a deky za nové farebnejšie

 

Ak preferujete minimalizmus, pokojne sa ho držte. Myslite však na to, že teraz na jar potrebuje vaša obývačka nový impulz. Pridaním farieb do tejto miestnosti nič nepokazíte, práve naopak, vaša obývačka zrazu ožije farbami.

 

Odporúčame vám preto vymeniť obliečky na dekoračných vankúšoch, ktoré máte na sedačke a v kresle, za farebnejšie. Stavte na hnedú, béžovú, zelenú a žltú. Tieto farby sa nám úzko spájajú práve s prichádzajúcim ročným obdobím. Farebné prevedenie obliečok dekoračných vankúšoch, ale aj diek prispôsobujte farebnému prevedeniu stien, ale aj farbe vašej štýlovej obývacej steny. K svetlejším obývacím stenám odporúčame hnedú a zelenú farbu. K tmavším zase žltú, béžovú a púdrovú farbu.

 

Pridajte nový kus nábytku

 

Ak vám v obývačke chýba malý prenosný konferenčný stolík alebo húpacie kreslo, práve teraz na jar je ten správny čas oživiť si obývačku novým kusom nábytku. Obývačku krásne oživíte aj novou rohovou skriňou, ktorá vám poskytne viac úložného priestoru na oblečenie a zároveň vám ušetrí miesto v obývačke. Tým, že sa nachádza v rohu, nezasahuje do priestoru.

 

Teraz na jar vám odporúčame investíciu do leňošiek, nových stojacich lámp a do kúpy nového prenosného konferenčného stolíka. Pohrdnúť nepohrdnete ani kvalitnou vinotékou.

Čítať 154 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.