Avatar

On Air

Ranná kávička

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Plánujete rozbehnúť niečo vlastné? Skôr, ako začnete, mali by ste vedieť toto
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Plánujete rozbehnúť niečo vlastné? Skôr, ako začnete, mali by ste vedieť toto

autor: Uverejnené marec 11, 2019
Zdieľať príspevok:

Podnikanie má mnoho pozitívnych stránok. Ľudia, ktorí prejavili záujem o podnikanie, však nevidia viaceré tienisté stránky, ktoré podnikateľské prostredie prináša.

 

Ak ale plánujete rozbehnúť niečo vlastné, skôr, ako začnete, mali by ste si prečítať zopár praktických rád pre začínajúcich podnikateľov, ktorí ešte nikdy nemali skúsenosti s podnikaním.

Bez skúseností reklamnej agentúry sa vám bude ťažko rozbiehať

 

Ako podnikateľ- začiatočník, ktorý nemá žiadne skúsenosti s vedením biznisu, potrebujete pomoc. Nie však hocijakú pomoc, ale pomoc skúsenej reklamnej agentúry, ktorá pomohla viacerým takým, ako ste aj vy. Ako nový podnikateľ sa potrebujete zviditeľniť. Nepôjde to však ľahko, najmä, ak nemáte skúsenosti. Práve skúsená reklamná agentúra zviditeľní vaše podnikateľské aktivity a spraví z vás konkurencieschopnú firmu, ktorá sa môže stať jednotkou na trhu.

Reklama je v biznise veľmi dôležitá, preto na to myslite už pri zakladaní spoločnosti. Vyberte si dobrú reklamnú agentúru, ktorá má množstvo skúseností a množstvo dobrých referencií.

 

Dizajn webu je rozhodujúci

 

Ak plánujete rozbehnúť niečo vlastné, potom ako si nájdete reklamnú agentúru, dohodnite sa aj na tvorbe web stránky. Odporúčame nájsť si skúseného programátora, ale aj šikovného grafika, ktorý vám navrhne pútavý design manuál. Design manuál webu má byť pútavý, výstižný a zároveň nepoburujúci. Má vystihovať to, čomu sa venujete, čo predávate.Myslíte si, že zákazníci budú vyhľadávať váš web a e-shop, ak ich nezaujme dizajn web stránky?

Okrem dizajnu je potrebné sa sústrediť aj na rýchlosť načítavania a správnu kategorizáciu produktov.

 

Potrebujete reprezentatívne sídlo firmy

 

Už pri zakladaní firmy budete potrebovať uviesť sídlo vašej firmy. Ako začínajúci podnikateľ však máte obmedzené finančné možnosti, avšak treba si uvedomiť, že bez sídla firmy nemôžete začať podnikať. Ak chcete teda ušetriť a nechcete si kupovať kancelárske priestory, ponúkame vám možnosť využívať lukratívne virtuálne sídlo.

 

Jedná sa o služby, ktoré využívajú najmä noví podnikatelia, zahraniční podnikatelia, resp. podnikatelia, ktorí nepotrebujú vlastné kancelárske priestory a svoje podnikateľské aktivity dokážu vykonávať aj bez kancelárskych priestorov. Reprezentatívne sídlo firmy v hlavnom meste vám priláka viac zákazníkov.

Čítať 229 krát

15 komentáre

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.