Avatar

On Air

Ranná kávička

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Dôležité veci, ktoré by nemali chýbať vo vašej batožine
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Dôležité veci, ktoré by nemali chýbať vo vašej batožine

autor: Uverejnené marec 11, 2019
Zdieľať príspevok:

Cestovanie pozitívne vplýva na psychickú, ale aj fyzickú pohodu nás všetkých. Niektorí pravidelne cestujeme do hôr, aby sme si oddýchli a zároveň zašportovali. Niektorí zase uprednostňujú skôr relax vo wellnesse a v saunách.Čo by sme si ale nemali so sebou zabudnúť vziať práve teraz na začiatku jari?

Kožený ruksak

 

Kožené ruksaky v plnej miere nahrádzajú crossbody kabelky. Môžu si ho dovoliť nielen mladé slečny, či študentky, ale aj dospelé ženy, či dokonca aj muži. Kožený ruksak rozkladá váhu prenášaných vecí rovnomerne na obe plecia, čiže sa nestane, že vás budú bolieť ruky z nosenia ťažkých kabeliek. Ruky ostanú voľné a vy si tak budete môcť vychutnávať fotenie krásnych objektov, ale aj jedenie, či pitie chutných špecialít.

 

Priestranné kožené ruksaky využijete kdekoľvek sa budete nachádzať, preto vám ich odporúčame brávať so sebou na výlety a dovolenky. Vložíte do nich nielen doklady, ale aj fľašu s vodou. Pitný režim treba dopĺňať a je dobré mať tekutiny vždy pri sebe.

 

Slnečné okuliare

 

Ak sa chystáte na hory na začiatku jari, nesmiete podceniť silné slnko. Vo vysokohorskom prostredí slnečné okuliare využijete nielen po vystúpení z auta, ale aj pri šoférovaní. Jarné slnko je síce zubaté, ale aj poriadne ostré, preto na to buďte vopred pripravení a k batožine si pribaľte aj slnečné okuliare. Pozor, dávajte ich na miesto, kde ich nezlomíte. Určite ich nedávajte do cestovných kufrov. Tam by ste si ich znehodnotili.

 

Fľaša s tekutinami

 

Pitný režim netreba zanedbávať, ani v tomto prechodnom období, kedy nemáme takú potrebu piť tekutiny ako napríklad počas leta. Fľašu s tekutinami si brávajte so sebou nielen na prechádzky, ale aj do fitka v hoteli. Kávičkárom odporúčame brať si so sebou aj kávu. Ak chcete, aby vám káva vydržala teplá, no zároveň ju nechcete dávať do veľkej termosky, odporúčame vám kúpiť si ekologický KeepCup. Jedná sa o znovupoužiteľné poháre, ktoré nahrádzajú plastové, ktoré škodia nielen životnému prostrediu, ale aj nášmu zdraviu.

 

Plánujete cestovať? Nezabúdajte si vziať ekologický pohár, kožený ruksak a kvalitné slnečné okuliare!

Čítať 190 krát

12 komentáre

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.