Kto sme

Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Dramaturgia denného vysielania je zostavená prevažne z vysielania rómskej hudby a živých vstupov moderátorov počas celého dňa, no môžu sa v nej objaviť aj rôzne špecializované hudobné bloky venované hudbe minulých desaťročí, či noviniek z rómskej hudby, ako aj bloky rozhovorov a informácií z rómskej komunity a správ z domova a zo zahraničia.

Rádio R1 musí mesačne vynaložiť nemalé finančné platby na prevádzku rádia. Vaša pomoc nám pomôže isť ďalej...

Číslo účtu: SK16 6500 0000 0000 9400 7325
SWIFT/BIC: POBNSKBA

Ak teda chcete, aby toto rádio ďalej vysielalo podporte nás.
Ďakujeme


Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: 0910 432 679

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.